Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Okresní kolo Odznaku všestrannosti

Okresní kolo Odznaku všestrannostiVe čtvrtek 27.4. se naše škola zúčastnila v ZŠ Kaplice okresního kola Odznaku všestrannosti, který se každoročně koná pod patronací Českého olympijského výboru. Hlavní disciplínou byl pětiboj skládající se z trojskoku, medicinbalu, švihadla, kliků a běhu na 1000 m nebo driblingu. Za naši školu byl vyslán tým 4 chlapců a 4 dívek (Laura Janáčková, Terezie Labajová, Adéla Václavíková, Agáta Krejzová, Ondřej Stropek, Bohumil Jahn, Matěj Polák a Daniel Račák). Za jednotlivce závodili účastníci družstev a Jan Salzer, Jakub Koura, Josef Cestr, Valášek Kryštof, Tomáš Kalianko, Michael Jahn, Evelína Krejzová, Karolína Krátká, Maria Klym, Natálie Pinkavová, Amálie Sládková, Simona Mikušová a Barbora Bártů. Za pedagogy soutěžili Michaela Jahnová a Roman Rozmánek.  

Atmosféra byla skvělá, organizátoři se postarali o hladký a svižný průběh. Závodníci dali do každé disciplíny všechny své síly, odměnou jim bylo krásné umístění a důkazem nám všem byla bolest celého těla ještě několik dní po závodu????.

Medaile jsme získali 3. Michael Jahn si vybojoval zlato v kategorii 2013 a Jan Salzer stříbro v kategorii 2008. Tím postoupili oba do krajského kola. Barča Bártů získala bronzovou medaili v kategorii 2013. Ještě jednou bych ráda pogratulovala všem závodníkům, kteří za naši školu bojovali. Den byl krásný a všichni jsme si to moc užili.