NANEČISTO
Dopis pro rodiče k události z 8.3.
Ředitelské volno v pondělí 18.3.2024
Velikonoční tvoření s rodiči v Sovičkách
Velikonoční tvoření s rodiči v Sovičkách
Projektový den 8.A a 8.B
Projektový den v 7. B - Rozhodni se - alkohol
Projektový den 6. A a 6. B - Rozhodni se - kouření
Projektový den 3. třída - Jak správně nakupovat

Úvod > > Aktuality > Okresní kolo McDonald´s Cupu

Okresní kolo McDonald´s Cupu

Ve středu 3.5. a ve čtvrtek 4.5. se naše škola zúčastnila 24. ročníku okresního kola Mc Donald´s Cupu. Tento celorepublikový fotbalový turnaj se konal na hřišti Slavoje Český Krumlov.

Ve středu se odehrál turnaj 1. – 3. tříd. Naši školu reprezentoval tým 8 hráčů – Michael Jahn, František Vondrák, Michal F. Lombart, Tomáš Schmidt, Matouš Píha, Matyáš Krauskopf, Rozálie Poláková a brankář Sebastián Pyszko. Hráči předvedli velkou bojovnost a nasazení a zúročili na turnaji píli, kterou dávají do pravidelných tréninků. Podali opravdu skvělý výkon a vybojovali si zasloužené 1. místo. Zajistili si tak postup do krajského kola, které se bude konat 18. 5. v Písku.

Ve čtvrtek byl turnaj 4. - 5. tříd. Naši školu reprezentoval opět tým 8 hráčů – Pavel Schmidt, Daniel Valeš, Tomáš Kalianko, Pavel Matyáš, Vilém Račák, Lucie Hamburgová, Karolína Krátká a brankář Lukáš Valíček. I družstvo starších hráčů předvedlo krásné výkony a bojovalo až do konce. Umístilo se na 8. místě ze 13 družstev.

Chtěli bychom také poděkovat rodičům Nikol Vrátilové a Marceli Krátkému, kteří pomohli s dopravou a celý den fandili hráčům.