Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Výlet třeťáků do Království lesa na Lipně

Výlet třeťáků do Království lesa na LipněV pátek 23. června 2023 jsme dostali možnost vypravit se do Království lesa na Lipno. Na Lipno jsme vyrazili ranním autobusem. Ze zastávky Přístaviště jsme šli pěšky po sjezdovce na Kramolín. Nejprve jsme si pohráli na pěkném lanovém hřišti pod Stezkou korunami stromů. Potom jsme se přesunuli do Království lesa, kde nás čekala skvělá zábava :). Spousta z nás zde ještě nikdy nebyla, tak jsme byli celí natěšení :). Počasí bylo sice trošku chladnější počasí, foukalo, občas sprchlo, ale nás to neodradilo a řádili jsme o sto šest. Zpátky jsme se po poledni vydali pěšky až do Frymburku. Jsme pašáci! Děkujeme za prima zážitek.

 

To nejlepší z Království lesa slovy dětí:

Laurinka: Mě nejvíc bavil lezecký park, jak jsem lezla s paní učitelkou. Bavilo mě ještě skákat na trampolíně.

Fanda: Líbilo se mi, jak jsme skákali na trampolíně se spolužáky, a že jsme hráli na miminka.

Emmča F.: Mně se líbilo nejvíc, jak jsme šli za kozami, protože jsme jim dali jídlo, protože jsme si je mohli hladit a viděli jsme, jak bojují a byly hezké. Mně se líbilo, jak začalo pršet, protože když jsme šli na trampošku, dobře to tam klouzalo. No a poslední bude, že se mi líbilo jezdit na klouzačce, ze které uvidíš pod sebe.

Zuzka: Nejvíc se mi líbilo lanové centrum a ta velká trampoška. Ale jinak jsme ráda, že jsem tam byla po dlouhé době.

Alžbětka: Nejvíc se mi líbila lanová dráha a hrad s tobogány. Nelíbily se mi kozy, protože se jich bojím.

Leuška: Líbilo se mi v Království lesa to, jak pršelo a skoro celá třída jsme byli na trampošce a klouzali jsme se mega hodně, a to bylo žůžolabůžo, a o 3 % méně se mi líbil lanový park.

Robin: V Království lesa se mi líbil lanový park a velká nafukovací trampolína.

Emmča A.: Líbilo se mi v Království lesa, jak celá třída byla na trampolíně a všichni jsme se strkali navzájem.

Sebík: Mně bavila trampolína, bylo to super a fakt dobré.

Klárka: Mně se líbily kozy, protože můj děda má kozy. Líbila se mi velká trampolína, protože mám trampolínu doma na zahradě. Líbilo se mi lanové centrum.