Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8
NANEČISTO
9
NANEČISTO
Masopust MŠ
10
NANEČISTO
11
NANEČISTO
12
NANEČISTO
13
NANEČISTO
14
NANEČISTO
15
NANEČISTO
16
NANEČISTO
17
NANEČISTO
18
NANEČISTO
19
NANEČISTO
20
NANEČISTO
21
NANEČISTO
22
NANEČISTO
23
NANEČISTO
24
NANEČISTO
25
NANEČISTO
26
NANEČISTO
27
NANEČISTO
28
NANEČISTO
29
NANEČISTO
1
NANEČISTO
2
NANEČISTO
3
NANEČISTO
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Rozdělení žáků 6.tříd a info ke stmelovacím pobytům

Rozdělení žáků 6.tříd a info ke stmelovacím pobytůmDatum konání:
5.9.2022
Datum ukončení:
9.9.2022

Žáci obou 6.tříd začínají nový školní rok výukovým seminářem s názvem POKRAČUJEME SPOLU, který bude probíhat od pondělí 5.září do pátku 9.září. Jedná se o stmelovací pobyt jednotlivých nově vzniklých tříd. Třída 6.A s paní učitelkou Lucií Mrvkovou a paní asistentkou Blankou Jarošovou ho bude mít na Kobylnici v Penzionu Kobylnice a třída 6.B s paní učitelkou Libuší Krauskopfovou v kempu  Všeměry (u Větřní). Stmelovací pobyty zde povedou zkušení lektoři z organizace Odyssea a jejich cílem je seznámit se s novými spolužáky i s třídními učitelkami, které budou také účastnicemi programu. Ten bude probíhat do středy 7. září mimo školu.

Ve čtvrtek 8. 9. a pátek 9. 9. bude seminář pokračovat ve škole – už bez přespávání – pod vedením třídních učitelů a případně dalších vyučujících naší školy.  Předběžná cena za ubytování a stravování v Penzionu Kobylnice je 1260,-Kč a v kempu Všeměry je to 1200,-Kč  - zahrnuto je ubytování na 2 noci + plná penze. Je velmi důležité, aby se tohoto výukového semináře zúčastnili všichni žáci. Rodiče neplánujte prosím na tento termín žádné návštěvy lékaře nebo dovolené.

Třída 6.A bude mít třídní učitelku Mgr. Lucii Mrvkovou, bude zde i paní asistentka Blanka Jarošová a budou v ní následující žáci:

 • Bártlová Daniela
 • Bruner Adam
 • Bruner Štěpán
 • Jahn Bohumil
 • Jaroš David
 • Krejzová Agáta
 • Labajová Terezie
 • Motyčáková Lenka
 • Nachtmannová Natálie
 • Novotný Miloslav
 • Polák Matěj
 • Račák Daniel
 • Račák Filip
 • Rizáková Lea
 • Šerý  Jan
 • Toth Sebastian
 • Vondrák Martin
 • Weidenhofer Vojtěch
 • Zimková Veronika
 • Zvonař Pavel

 Třída 6.B bude mít třídní učitelku Mgr. Libuši Krauskopfovou a budou v ní následující žáci:

 • Arutiunian Vira
 • Fencová Tereza
 • Foltová Liliana
 • Janáček Michal
 • Janáčková Laura
 • Kortišová Eliška
 • Kozojed Štěpán
 • Kučírek David
 • Micáková Ema
 • Petrášková Tereza
 • Račák Hynek
 • Stropek Ondřej
 • Svoboda Šimon
 • Šudomová Alexandra
 • Wilzing Lukáš

Vyjádření ředitelky školy k rozdělení žáků do tříd a informace o stmelovacím semináři (PDF)