Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8
NANEČISTO
9
NANEČISTO
Masopust MŠ
10
NANEČISTO
11
NANEČISTO
12
NANEČISTO
13
NANEČISTO
14
NANEČISTO
15
NANEČISTO
16
NANEČISTO
17
NANEČISTO
18
NANEČISTO
19
NANEČISTO
20
NANEČISTO
21
NANEČISTO
22
NANEČISTO
23
NANEČISTO
24
NANEČISTO
25
NANEČISTO
26
NANEČISTO
27
NANEČISTO
28
NANEČISTO
29
NANEČISTO
1
NANEČISTO
2
NANEČISTO
3
NANEČISTO
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Mikuláš, andělé a čerti ve škole

Mikuláš, andělé a čerti ve školeDatum konání:
5.12.2022

  V pondělí 5. 12. 2022 pořádaly deváté třídy Mikuláše ve škole. Obcházely jednotlivé třídy a hodnotily jejich třídní kolektiv a chování. Začaly ve školce, kde jim děti přednesly krásné básničky a písničky a darovaly omalovánky. Za to byli školkáčci náležitě odměněni bonbony a balíčky. Následně Mikuláš, andělé a čerti postupovali do vyšších a vyšších tříd, kde byl kolektiv horší a horší. Ale Mikulášova družina jim ukázala, jak to má ve třídě fungovat a připomněla jim třídní pravidla. Pár žáků bylo obdarováno uhlím a bramborami, ale věří, že se do příštího roku polepší. I tak ale nakonec měli andělé mnohem větší práci než čerti, protože se ve třídách našlo mnoho andělských tváří. Některé děti nás dokonce poučily více než my je. Dobrá zpráva taky je, že si čerti nikoho neodnesli, avšak doufají, že tomu příští bude jinak. Všichni si to náramně užili a těší se na příští rok.

Zástupci devátých tříd