Masopust MŠ

Úvod > > Aktuality > Mikuláš, andělé a čerti ve škole

Mikuláš, andělé a čerti ve škole

Datum konání:
5.12.2022

V pondělí 5. 12. 2022 pořádaly deváté třídy Mikuláše ve škole. Obcházely jednotlivé třídy a hodnotily jejich třídní kolektiv a chování. Začaly ve školce, kde jim děti přednesly krásné básničky a písničky a darovaly omalovánky. Za to byli školkáčci náležitě odměněni bonbony a balíčky. Následně Mikuláš, andělé a čerti postupovali do vyšších a vyšších tříd, kde byl kolektiv horší a horší. Ale Mikulášova družina jim ukázala, jak to má ve třídě fungovat a připomněla jim třídní pravidla. Pár žáků bylo obdarováno uhlím a bramborami, ale věří, že se do příštího roku polepší. I tak ale nakonec měli andělé mnohem větší práci než čerti, protože se ve třídách našlo mnoho andělských tváří. Některé děti nás dokonce poučily více než my je. Dobrá zpráva taky je, že si čerti nikoho neodnesli, avšak doufají, že tomu příští bude jinak. Všichni si to náramně užili a těší se na příští rok.

Zástupci devátých tříd