Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Informace k stmelovacímu kurzu a seznam žáků v 6. A,B

Informace k stmelovacímu kurzu a seznam žáků v 6. A,BDatum konání:
11.9.2023
Datum ukončení:
15.9.2023

Vážení rodiče!

těší nás, že Vaše dítě bude od září chodit do 6. ročníku v základní škole Frymburk.

Nedílnou součástí vzdělávacího programu naší školy jsou výukové semináře, sportovní kurzy a projektové dny, které byly stanoveny pro jednotlivé ročníky pod názvem Spolu to dokážeme. Jejich celkový přehled najdete na www.zsfrymburk.cz v záložce Základní škola → Výukové semináře

Cílem těchto programů je vzájemné poznávání žáků, zvyšování jejich sebedůvěry, získávání základních životních dovedností, zlepšování fyzické zdatnosti a pohybové obratnosti. Především však tyto akce zásadním způsobem přispívají k vytváření dobře fungujících třídních kolektivů, kde jsou vzájemné vztahy založeny na důvěře, respektování jednoho druhým, pomoci druhému, spolupráci a toleranci.

Z těchto důvodů a vzhledem k tomu, že tyto programy jsou součástí školní výuky, je účast všech žáků třídy na akcích programu Spolu to dokážeme povinná. Jediným důvodem neúčasti žáka mohou být vážné zdravotní důvody doložené lékařským potvrzením.

Žáci obou 6. tříd začínají výukovým seminářem s názvem POKRAČUJEME SPOLU, který bude probíhat od pondělí 11. září do pátku 15. září 2023. Začínat se bude ve škole pod vedením třídních učitelek jednotlivých tříd a zakončíme ho ve čtvrtek a pátek stmelovacím pobytem v penzionu Tommy na Pihlově u Horní Plané. Stmelovací pobyt zde povedou zkušení lektoři. Předběžná cena za ubytování a stravování v Penzionu Kobylnice je 600,-Kč - zahrnuto je ubytování na 1 noc + plná penze. Je velmi důležité, aby se tohoto výukového semináře zúčastnili všichni žáci. Rodiče neplánujte prosím na tento termín žádné návštěvy lékaře nebo dovolené.

Organizační pokyny k semináři včas obdržíte a budou také na webových stránkách školy (www.zsfrymburk.cz) u týdenních plánů.

Dávám Vám vše vědět takto s předstihem a prosím o Vaši spolupráci a součinnost, jedině společně dosáhneme toho, aby si Vaše dítě na nový kolektiv (a někteří i na novou školu) co nejrychleji zvyklo.

 

Třída 6. A bude mít třídní učitelku Ing. Michaelu Bromovou a budou v ní následující žáci:

Bireš Jan

Bursíková Viktorie

Gladiš Dorián Ravi

Hamburgová Lucie

Chumachenko Sofie

Kalianko Tomáš

Krátká Karolína

Lindner Nicolle

Ouředník Šimon

Petráň Martin

Schmidt Pavel

Schneider Ondřej

Svačinová Kristýna

Štindl Filip

 

Třída 6. B bude mít třídní učitelku Mgr. Kristýnu Mražikovou a budou v ní následující žáci:

Bireš Antonín

Berka Matěj

Cifreundová Eliška

Dirbák Šimon

Frnková Monika

Korzhenko Arina

Macáková Loren

Markovič Matěj

Matušinec Petr

Ondráčková Emma

Thon Tomáš

Valeš Daniel

Zelinger Jiří

 

Těším se na další spolupráci!

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka školy