Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8
NANEČISTO
9
NANEČISTO
Masopust MŠ
10
NANEČISTO
11
NANEČISTO
12
NANEČISTO
13
NANEČISTO
14
NANEČISTO
15
NANEČISTO
16
NANEČISTO
17
NANEČISTO
18
NANEČISTO
19
NANEČISTO
20
NANEČISTO
21
NANEČISTO
22
NANEČISTO
23
NANEČISTO
24
NANEČISTO
25
NANEČISTO
26
NANEČISTO
27
NANEČISTO
28
NANEČISTO
29
NANEČISTO
1
NANEČISTO
2
NANEČISTO
3
NANEČISTO
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Florbalový turnaj základních škol

Florbalový turnaj základních školVe čtvrtek 23. února se naše škola zúčastnila florbalového turnaje základních škol v hornoplánské sportovní hale. Organizátorem tohoto nultého ročníku byla ZŠ Horní Planá, dalšími účastníky byly ZŠ Volary a ZŠ Linecká z Českého Krumlova.

Za naši školu bojovaly čtyři týmy. Dívky 6. a 7. třída: Stýblová Rozálie, Fencová Tereza, Rynešová Marie, Greňová Denisa, Brittová Nikol a gólmanka Janáčková Laura. Dívky 8. a 9. třída: Brunnerová Anežka, Brunerová Eva, Janáčková Laura, Brittová Karolína, Macháčková Viktorie a gólmanka Lili Zelingerová. Chlapci 6. a 7. třída: Krajovský Jakub, Mičan Rostislav, Macák Jakub, Pompe Jakub, Juhaňák Jakub a gólman Henzelín Vítek.  Chlapci 8. a 9. třída: Jan Salzer, Vlastimil Schenk, Tomáš Ouředník, Valášek Kryštof, Nekola Vojtěch a gólman Nedoma Milan.         

Děti se do zápasů pouštěly s velkou vervou, stejně tak do fandění. Atmosféra byla vskutku velkolepá. Z turnaje si naše týmy odnesly hned několik diplomů. Dívky 6. a 7. třídy se radovaly z krásného 1. místa, chlapci 6. a 7. třídy vyhráli bronz a chlapci 8. a 9. třídy si vybojovali stříbro.