Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Divadelní představení v Českém Krumlově s 6.A a 6.B

Divadelní představení v Českém Krumlově s 6.A a 6.BDatum konání:
11.12.2023

           Se šesťáky jsme se 11. prosince vydali do Českého Krumlova na divadelní představení do městského divadla. Cestou do divadla jsme si udělali procházku centrem města, kde jsme si udělali několik zastavení a pověděli si několik zajímavých a pověstí spjatých se zdejšími domy. Prohlédli jsme si medvědy v zámeckém příkopu a na náměstí jsme si dali krátký rozchod. Někdo se hned vrhnul do obchodů, jiní měli chuť na místní rychlé občerstvení.

            V divadle už na nás čekali, a k potěšení všech jsme se mohli posadit na balkon. Někteří byli v divadle úplně poprvé, a tak se podivovali, že si tam nemůžou koupit popcorn a pití. Představení s názvem „Vánoční příběh“ bylo protkáno koledami, které jsme doprovodili vlastním zpěvem. Nakonec jsme si všichni nadšeně poslechli Pásli ovce Valaši v rock’n’rollovém pojetí. Představení sklidilo velký potlesk a my jsme se pak pomalu vydali na autobusové nádraží, kde jsme se posilnili před zpáteční cestou.

 Mgr. Kristýna Mražiková

 

Ohlasy šesťáků:

Niky: Divadelní představení bylo nejlepší, miluju to nejvíc.

Lucka: Souhlasím s Niky!

Matěj B.: Bylo to v pohodě a užil jsem si to. Nejlepší byla rock’n‘ rollová písnička a pak taky kebab.

Ari: Představení mě bavilo.

Maty M.: Byl jsem rád, že jsme šli na kebab.

Moňa: V divadle se mi nejvíc líbila ta první písnička.

Martin: Byl jsem rád, že se nemusíme učit a někam se podíváme.

Pája: Dal jsem si kebab, divadlo mě bavilo, hlavně to jak se narodil Ježíšek.

Viky: Bylo to fakt dobrý.