Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
ŠD - Sovičky a Křepelky
30
Den Země 2024
ŠD - Sovičky a Křepelky
1 2 3 4 5
6
Zápis do MŠ pro rok 2024/2025
7
Zápis do MŠ pro rok 2024/2025
Řečtí bohové 6. A a 6. B
PROJEKT KNIHA 2. třída
8
Zápis do MŠ pro rok 2024/2025
9
Zápis do MŠ pro rok 2024/2025
Projektové dny - 5. třída
10
Zápis do MŠ pro rok 2024/2025
Projektové dny - 5. třída
11 12
13 14 15
Fun Run
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Cesta světla 8. A -výukový seminář

Cesta světla 8. A -výukový seminářDatum konání:
20.9.2023
Datum ukončení:
21.9.2023

Cesta světla – výukový seminář

Příběh našeho výukového semináře začíná jednoho krásného středního rána, kdy jsme se rozhodli vyrazit na naši plánovanou cestu. Nejenže jsme byli nadšení z nadcházejícího dobrodružství, ale také jsme byli plni naděje a očekávání z toho, co nám cesta přinese. Cílem našeho putování byla malebná Pasečná, místo, které jsme si vybrali jako ideální pro náš výlet.

Někteří z nás upřednostnili cestu na kole, vychutnávajíc si ranní sluníčko a jemný vánek, zatímco jiní se rozhodli pro romantickou cestu pěšky, nasávajíc atmosféru okolní přírody. Cílem naší cesty byl penzion Dobík, kde jsme měli v plánu se ubytovat. Jakmile jsme dorazili, hned jsme se pustili do našich plánovaných aktivit.

Skvělá věc na tomto výletu byla, jak moc nás práce ve skupinkách sblížila. Skrze naše aktivity, jsme se navzájem lépe poznali a stal se z nás skutečně soudržný tým. Měli jsme také příležitost si vychutnat vynikající jídlo, které nám bylo servírováno, a také si užít občasné pauzy, kdy jsme měli chvíli na odpočinek a regeneraci.

Odpolední aktivita byla zvláště vzrušující. Byli jsme rozděleni do skupin po čtyřech a dostali jsme souřadnice, podle kterých jsme měli najít určitý strom, u kterého jsme se měli vyfotit a pak se vrátit zpět. Naše skupina se trochu ztratila, a tak jsme se museli probojovat asi 100 metrů přes porost kopřiv, ale i přes to, to byla skvělá zábava.

Večer jsme měli možnost relaxovat ve vířivce, pokud jsme chtěli, což byl skvělý způsob, jak zakončit náš první den. Následující ráno jsme vstávali v 7:30 a šli jsme na snídani, která byla stejně vynikající jako jídlo předchozí den. Po snídani jsme si sbalili své věci a pak jsme se opět pustili do dalších aktivit.

Tyto aktivity byly zaměřeny na důvěru, což byla zpočátku trochu výzva, ale nakonec jsme to všichni zvládli a byli jsme na sebe hrdí. Po těchto aktivitách jsme si dali oběd a pak jsme se vydali na cestu zpátky domů, plni skvělých vzpomínek a zážitků.

Na úplný závěr děkujeme panu Labajovi za převoz zdarma a personálu penzionu Dobík za vstřícný přístup a kvalitní stravu.  

 

Áďa V.