Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3
Planetárium 3. 6. 2024
4 5
Den dětí v ŠD
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > 6.B - Výukový seminář a cyklovýlet s přespáním ve škole

6.B - Výukový seminář a cyklovýlet s přespáním ve školeDatum konání:
16.6.2022
Datum ukončení:
17.6.2022

Dne 16.6 se konal výukový seminář s názvem „Já a moje kolo“, zde je pár postřehů z tohoto dne:

 

Povídali jsme si o historii kola, o tom, jak se chovat na cestě a pak jsme podle map plánovali cestu, kterou pojedeme. Když jsme měli cestu vybranou a hotovou, tak jsme si pouštěli videa o tom, kde všude se kola dají použít (sporty).

Tereza

Plánovali jsme si trasu, kam pojedeme. Padlo hodně nápadů jako třeba Loučovice, nebo Přední Výtoň anebo Přední Výtoň anebo ještě Přední Výtoň. Tak jsme nakonec jeli na Přední Výtoň. Pak jsme koukali na videa, co všechno se může stát na kole. Pak jsme se vydali do půjčovny, kde si někteří spolužáci půjčili kolo.

Ella

 

O den později 17.6. jsme vyrazili na naplánovaný cyklovýlet a přespání ve škole, zde je opět pár postřehů z tohoto dne:

Líbila se mi trasa. Mohli jsme se na trase koupat.  Když jsme dojeli do konce, tak jsme byly unaveni, ale stálo to furt za to

David

Jeli jsme se třídou trasu, kterou jsme si naplánovali. Z Frymburka jsme jeli na Lipno nad Vltavou, potom na Přední Výtoň a na Frýdavu. Počasí nám vyšlo hezky. Z Frýdavy jsme jeli přívozem do Frymburka a ujeli jsme 21 km. Poté jsme se vrátili domů a v 19:00 jsme se sešli znovu ve škole. Navečeřeli jsme se. Měli jsme vlastnoručně uvařené řízky s bramborovou kaší a přespali jsme.

Kíťa

Velmi děkujeme p. Labajovi za převoz z Frýdavy, všem rodičům za napečené pochutiny na přespáni ve škole a dále za půjčení cyklistického vybavení místní sportovním půjčovně kol Lipno Centrum ve Frymburku.