Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3
Planetárium 3. 6. 2024
4 5
Den dětí v ŠD
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Výukový seminář ‚Zvládneme to?‘ 9. B.

Výukový seminář ‚Zvládneme to?‘ 9. B.Datum konání:
7.9.2022
Datum ukončení:
9.9.2022

Dne 7. 9. jsme vyrazili na seminář, který se konal kousek od Dívčího kamene. Jeli jsme vlakem a poté šli pěšky. Když jsme došli na místo, kde jsme byli ubytovaní, čekalo na nás několik překvapení, například nedostatečný signál. Tento problém ovšem kompenzovala krásná příroda.

První den jsme se seznámili s prostředím a čekal nás zajímavý a zábavný program. Jednou z aktivit bylo zamyšlení se nad naší budoucností a našimi cíli. Po obědě v pensionu Hamr jsme se vydali na výlet na Dívčí kámen, kde jsme se kochali krásnými výhledy na zříceninu a také jsme se po ‚dlouhé‘ době opět šťastně setkali se signálem. Večer, poté co jsme si sami uvařili večeři na sporáku, ve kterém se topí dřevem, nás čekalo tvoření masek ze sádrových obvazů. Z této aktivity jsme byli všichni zašpinění, ale stálo to za to.

V našem programu jsme měli i hru, která rozvíjela naše schopnosti komunikace, dělání kompromisů a zahrnovala také hodně diskutování, které se dost protáhlo, takže jsme na konci aktivity byli všichni vyčerpaní. Druhý den nám bylo také řečeno, že si máme za úkol nacvičit vystoupení na maturitní ples, který se konal večer. Zvládli jsme secvičit dvě scénky.

Poslední den byl ve znamení úklidu a balení, shrnuli jsme si také naše zážitky a pocity. A že jich bylo! Poté jsme se rozloučili s naším ubytováním i s místem, a na zpáteční cestě k vlaku se zastavili v místním vodáckém kempu na malé občerstvení.