Žáci osmé třídy se vydali na školní výlet do rakouského Linze, kde prožili den plný poznání i zábavy. Hlavním bodem programu byla návštěva moderního muzea Ars Electronica Center, které je zaujalo interaktivními expozicemi zaměřenými na technologie, vědu a budoucnost. Také jsme měli možnost shlédnout video v 3D.
Po návštěvě muzea se žáci přesunuli do historického centra města, kde si společně prošli hlavní památky a nasáli atmosféru Linze. Na závěr dostali rozchod, během kterého měli možnost zakoupit si drobnosti, občerstvit se nebo si užít chvíle s kamarády.
Výlet se všem velmi líbil a přinesl nejen nové poznatky, ale i spoustu společných zážitků.
Kristýna Mražiková