Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8
NANEČISTO
9
NANEČISTO
Masopust MŠ
10
NANEČISTO
11
NANEČISTO
12
NANEČISTO
13
NANEČISTO
14
NANEČISTO
15
NANEČISTO
16
NANEČISTO
17
NANEČISTO
18
NANEČISTO
19
NANEČISTO
20
NANEČISTO
21
NANEČISTO
22
NANEČISTO
23
NANEČISTO
24
NANEČISTO
25
NANEČISTO
26
NANEČISTO
27
NANEČISTO
28
NANEČISTO
29
NANEČISTO
1
NANEČISTO
2
NANEČISTO
3
NANEČISTO
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Řečtí bohové a hrdinové ve škole

Řečtí bohové a hrdinové ve školeDatum konání:
17.3.2022

Ve čtvrtek 17. března se ve škole zjevili řečtí bohové a hrdinové, aby žáky seznámili se svými životy. Prozradili jim, kvůli čemu se k nim lidé modlili nebo jaké hrdinské skutky vykonali. Za bohy a hrdiny se převtělili žáci a žákyně 6. tříd a své vystoupení nacvičovali více jak měsíc. Pečlivě zpracovali text, který přednášeli mladším spolužákům, připravili a vyrobily si krásné a propracované kostýmy.

Oceňujeme všechny šesťáky za to, jak aktivně se do projektu zapojili.

L. Mrvková a V. Jinochová

 

Za 6.A Jessica:

Dneska se udála akce, která se už neudála 2 roky, a to jsou řečtí bohové. Kdybych měla být upřímná, myslela jsem si, že to je jen výmysl, ale paní učitelka to brala vážně, tak jsme se začali připravovat. Po měsíci vyrábění kostýmů si učitelka řekla, že už to musíme udělat. A potom začal ten nejvíce stresující den a to čtvrtek. Začala jsem panikařit, ale zážitek se platí. Obešli jsme celou školu i deváťáky a zvládli jsme to! Nejvíce mě bavila 8.A. A proto doporučuju nic nevzdávat, když na to máš!