Na dětském dnu se mi líbilo....
"...jak mě namalovali jako vojáka a střílela jsem. Potom ještě něco. Líbilo se mi, jak jsme si u policajtů obtiskli naše prsty a jak jsme šli po mostě." - Iza Franková
"....jak jsem střílela z pravé pistole a jak jsem si udělala svůj otisk prstu a ještě se mi líbilo, jak jsem stříkala z hasičské hadice a lovila umělé rybičky." - Isabela Marešová
"...že Kubovi ulítla čepka a že jsem se neučila." - Nikol Lombartová
"...jak jsme zpívali 7:25, když jsme šli z autobusu do vlaku. Pak jsme se rozdělili do skupin a šli jsme na 25 stanovišť. Mohli jsme si vyzkoušet rafty, namalovat se jako vojáci a opekli jsme si špekáčky a byla tam síť. Pak jsme šli na vlak a v Černé v Pošumaví jsme si koupili pikador a pak jsme šli na hřiště na zmrzku. Konec zvonec." - Šarlotka Krolová
"...že jsme stříkali z hadice na flašky a pak se mi líbilo, že tam lítalo letadlo, který shazovalo bonbóny a že jsme mohli řídit vojenské roboty a jít do vojenské Tatry a že jsme šli pěšky do Černé v Pošumaví." - Jakub Flöring
"...jak jsme chytali rybičky a já jsem vyhrála, jak jsme koukali na ryby a s mojí skupinou jsme si šli udělat klobouček a medaile a pak jsme šli na rafty a já byla jen s klukama. Šli jsme na vyhlášení a z naší školy vyhrála Emma Zaurová a šli jsme na hasiče - tam, kde jsme stříkali z hadice." - Vira Fisiuk
"...střílení z pistole a zatloukání hřebíků. Měli tam hadice, ze kterých jsme stříkali na lahve naplněné vodou a museli jsme je shodit a ještě jsme prolézali opičí dráhu a stříleli jsme z luku. A to je nejspíš všechno. - David Toušek
"...cesta vlakem a autobusem, tvoření, líbilo se mi, jak jsem jela na rafty. Stříkali jsme s hasičema na lahve. Zkoušela jsem si u vojenský policie střílet a viděla jsem auta. A měla jsem párek v rohlíku. A viděla jsem kapry. A v 7:25 jsme byli na autobusové zastávce." - Evelínka Grohmanová
"...rafty, vojáci, hasiči, policie, klobouky, medaile, ryby, pistole, motorka vojenská a policejní, vyhlášení, balónky." - Kája Homolková