Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Cyklovýlet 5. třída
Robinson aneb Dobrodružství v přírodě
3
Robinson aneb Dobrodružství v přírodě
4
Robinson aneb Dobrodružství v přírodě
5 6 7
Frymburská šlapka 2026
8
Slavnost prvňáčků s rodiči a přespávačka ve škole
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality > Dětský den Olšina 2026

Dětský den Olšina 2026



Datum konání:
28. 5. 2026

Olšina Den dětí 2026 (1).jpg

Na dětském dnu se mi líbilo....

"...jak mě namalovali jako vojáka a střílela jsem. Potom ještě něco. Líbilo se mi, jak jsme si u policajtů obtiskli naše prsty a jak jsme šli po mostě." - Iza Franková

"....jak jsem střílela z pravé pistole a jak jsem si udělala svůj otisk prstu a ještě se mi líbilo, jak jsem stříkala z hasičské hadice a lovila umělé rybičky." - Isabela Marešová

"...že Kubovi ulítla čepka a že jsem se neučila." - Nikol Lombartová

"...jak jsme zpívali 7:25, když jsme šli z autobusu do vlaku. Pak jsme se rozdělili do skupin a šli jsme na 25 stanovišť. Mohli jsme si vyzkoušet rafty, namalovat se jako vojáci a opekli jsme si špekáčky a byla tam síť. Pak jsme šli na vlak a v Černé v Pošumaví jsme si koupili pikador a pak jsme šli na hřiště na zmrzku. Konec zvonec." - Šarlotka Krolová

"...že jsme stříkali z hadice na flašky a pak se mi líbilo, že tam lítalo letadlo, který shazovalo bonbóny a že jsme mohli řídit vojenské roboty a jít do vojenské Tatry a že jsme šli pěšky do Černé v Pošumaví." - Jakub Flöring

"...jak jsme chytali rybičky a já jsem vyhrála, jak jsme koukali na ryby a s mojí skupinou jsme si šli udělat klobouček a medaile a pak jsme šli na rafty a já byla jen s klukama. Šli jsme na vyhlášení a z naší školy vyhrála Emma Zaurová a šli jsme na hasiče - tam, kde jsme stříkali z hadice." - Vira Fisiuk

"...střílení z pistole a zatloukání hřebíků. Měli tam hadice, ze kterých jsme stříkali na lahve naplněné vodou a museli jsme je shodit a ještě jsme prolézali opičí dráhu a stříleli jsme z luku. A to je nejspíš všechno. - David Toušek

"...cesta vlakem a autobusem, tvoření, líbilo se mi, jak jsem jela na rafty. Stříkali jsme s hasičema na lahve. Zkoušela jsem si u vojenský policie střílet a viděla jsem auta. A měla jsem párek v rohlíku. A viděla jsem kapry. A v 7:25 jsme byli na autobusové zastávce." - Evelínka Grohmanová

"...rafty, vojáci, hasiči, policie, klobouky, medaile, ryby, pistole, motorka vojenská a policejní, vyhlášení, balónky." - Kája Homolková