Začátkem listopadu se na naší škole uskutečnilo národní kolo 17.ročníku soutěže Bobřík informatiky, která cílí na bystrého žáka se zájmem o svět technologií. Klade si za cíl seznamovat žáky s tím, co to jsou informatické úlohy a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače.
Do soutěže se zapojili žáci 4. – 9. ročníků. Žáci 4. ročníku soutěžili v kategorii Mini. Kategorie Benjamin patřila 5.-6. ročníkům. Sedmé a osmé ročníky soutěžili v kategorii Kadet. Neoficiálně (mimo pořadí) se zúčastnili i žáci 9.ročníků taktéž v kategorii Kadet.
Pro úspěšný lov bobříka informatiky, bylo potřeba ulovit více jak 120 bodů ze 192 možných. I letos se zadařilo, zde je seznam všech úspěšných řešitelů (lovců).
*Soutěžící mohli soutěžit pod přezdívkou, pokud nechtěli psát své jméno. Diplom bude obsahovat již celé jméno i příjmení žáka.
Kategorie MINI
|
Jméno a příjmení |
Ročník |
Počet bodů |
|
Hana Princová |
4. |
156 |
Kategorie BENJAMIN
|
Jméno a příjmení |
Ročník |
Počet bodů |
|
Matyáš Přikryl |
6. |
160 |
|
Miroslav Kadlec |
6. |
136 |
|
Karolína Bondira |
6. |
136 |
|
Zuzana Jinochová |
5. |
128 |
|
Mimon sarkaa |
6. |
127 |
|
Kroasant ultra pro max(kiki) |
6 |
124 |
Kategorie KADET
|
Jméno a příjmení |
Ročník |
Počet bodů |
|
Tomáš Thon |
7 |
156 |
|
Ema Micáková |
8. |
152 |
|
Michal Janáček |
8. |
148 |
|
Ten co ví.. |
9. |
145 |
|
Ti co ví honza |
8. |
144 |
|
Daniela Szalajová |
9. |
144 |
|
Adéla Václavíková |
9. |
136 |
|
Plešatej **** |
9. |
133 |
|
Hynek Račák |
8. |
130 |
|
Tereza Horáková |
9. |
130 |
|
Marek Šulc |
9. |
130 |
|
Kryštof Míček |
9. |
130 |
|
Lukáš Wilzing |
8. |
126 |
|
Kubík |
9. |
126 |
|
Ondřej Schneider |
7. |
124 |
|
Matěj Markovič |
7. |
124 |
|
Matyáš Somora |
9. |
123 |
Žák s nejvyšším bodovým umístěním na škole si mohl vybrat věcnou cenu v hodnotě 500 Kč. Matyáš si s velkým překvapením spolužáků vybral elektronické součástky a nástroje pro svůj koníček (elektroniku a pájení).
Tímto mu gratuluji k výhře a přeji hodně úspěchu při „bastlení“.
Všem uvedeným žákům taktéž gratuluji k úspěchu (své diplomy obdrží v dohledné době) a ostatním soutěžícím děkuji za jejich účast.
Mgr. Štefan Kakaš